SFbBox by psd to wordpress

 

 

 

Variete to teatr…,
….wielu sztuk,
….różnych ról,
.....odmiennych wrażeń,
…..osobistych wspomnień.

 

 

   To miejsce o wielu obliczach prezentowanych pod dwoma postaciami…, Pragniemy Państwa zaprosić do: Variete Restaurant i V-Club.

 

   Niecodziennie usytuowany lokal na ostatnim IV piętrze jednej z najstarszych i najbardziej znanych Galerii Handlowych w Centrum Katowic, do którego prowadzi nas przeszklona winda po to, by móc Państwa ugościć w miejscu innym niż wszystkie. Prawie pod niebem śląskiej stolicy kusi Klienta pełne uroku, ekskluzywne wnętrze z najwyższej klasy obsługą i nietuzinkowym smakiem potraw. Tutaj kulinarne pragnienia Gości restauracji stają się rzeczywistością, zorganizowane przyjęcia okolicznościowe dostarczają pięknych wspomnień a spotkania biznesowe w tym miejscu podnoszą standard prowadzonych negocjacji i dopełniają osiągnięcie sukcesu.

 

   Wieczorową porą, gdy Katowice mienią się neonowymi reklamami, nasza restauracja zamienia się w V-club. Końcem tygodnia zapraszamy na spotkania z różnymi muzycznymi nurtami od ulicznego Hip Hopu przez Techno i Elektro aż po nieprzemijający Jazz, gwarantując dobrą zabawę najlepszych artystów i niezliczone atrakcje klubowe.

 

Restauracja Variete pragnie gościć swoich Klientów 7 dni w tygodniu,
niedz.-czw. od 14oo do 22oo
pt.-sob. 14oo – 5oo.

 

V-Club rozpoczyna czas relaksu i dobrej zabawy przy muzyce:
piątki, soboty od godziny 20oo, niedziele od godziny 18oo.

Variete Katowice